Eurovision laarsjes - maat 40

/ / / 5,009
Auction Finished vrienden-schoenenmuseum was the winning bidder.

We hebben onze site weer opengezet voor een prachtig veilingitem én een prachtig nieuw doel!

Dit keer heeft Anouk wel heel bijzondere laarzen ter beschikking gesteld. De opbrengst van het schoeisel dat Anouk tijdens het Eurovisie Songfestival droeg, gaat naar het Sikkelcelfonds. Sikkelcelziekte is een erfelijke, dodelijke bloedziekte. Het geld dat met deze veiling wordt opgehaald zal specifiek worden ingezet om baanbrekend onderzoek naar sikkelcelziekte te verrichten om uiteindelijk de ziektelast te verminderen en deze heftige erfelijke bloedziekte te genezen!

Anouk, het Sikkelcelconds en Backstage rekenen op jullie support en kijken uit naar alle biedingen!
NB. Wij verzekeren jullie dat de volledige opbrengst van de veiling aan geselecteerd doel zal worden gedoneerd.

Het Sikkelcelfonds

Per jaar worden er maar liefst 300.000 kinderen wereldwijd met sikkelcelziekte geboren.
Sikkelcelziekte is een aangeboren afwijking van het bloed waardoor patiënten ernstige bloedarmoede hebben, heftige pijnen ervaren en uiteindelijk alle organen in het lichaam beschadigen. Hierdoor is de levensverwachting van patiënten met ongeveer 30 jaar verkort. De kinderen met sikkelcelziekte hebben al op jonge leeftijd herseninfarcten, schade aan nieren, hart, longen en botten.

De ziekte wordt doorgegeven doordat ouders drager zijn van de erfelijke eigenschap voor sikkelcelziekte. Dragerschap komt maar liefst in 1 op 7 (!) mensen met een niet-westerse achtergrond voor. Het Sikkelcelfonds strijdt voor meer bekendheid van deze vaak voorkomende, maar onbekende ziekte en streeft er naar gelden in te zamelen om het baanbrekende onderzoek te financieren dat nodig is om deze ziekte te genezen!
Doe je mee met Anouk (held!) en met ons? Bied vandaag een mooi bedrag en kijk voor meer informatie op: www.hetsikkelcelfonds.nl

Hoe werkt het?
Je dient je éénmalig op de site te registreren met een username en wachtwoord.
Hierna kun je het maximale bedrag dat je voor het item over hebt invullen. Bovenaan de pagina verschijnt vervolgens een gekleurd balkje wat laat zien of er al een hoger bod is uitgebracht of dat je op dat moment de hoogste bieder bent. Je kunt uiteraard in een later stadium, wanneer iemand jou overboden hebt, altijd opnieuw een bedrag aangeven.

No Feedback Received